Kullanım Koşulları

Bu mesajlaşma uygulaması, kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. Zerbil IM cep telefon uygulamasını kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.


Kullanıcı Yükümlülükleri, Yasal ve Mali Sorumluluklar:

Zerbil IM uygulaması aracılığıyla kurum ve kuruluşlardan bilgi ve mesaj almak amacıyla bu kurumların mesajlaşma sistemine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Zerbil IM cep telefonu uygulaması aracılığıyla gönderilen mesajların içerikleri Kişiye Özel niteliktedir ve başka kişilerce, kayıt olma sırasında sahte kimlik bilgileri verilerek elde edilmeleri kanunen yasaktır. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. Kullanıcı cep telefonunu üçüncü şahıslara devrettiğinde Zerbil IM uygulamasını cep telefonundan tamamen silmeyi taahhüt eder.

Kullanıcılar paydaşları olduğu kurumların mesajlarını alabilmek için bu kurum ve kuruluşların aylık olarak belirledikleri ücretlerin telefon faturalarına yansıtılmasına bu sözleşme dahilinde rıza göstermiş olurlar.

Telif Hakları:

Zerbil IM cep telefon uygulaması aracılığıyla kullanıcılara iletilen yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, video ve benzeri tüm fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Zerbilim Limited Şirketinin yazılı izni olmadan Zerbil IM uygulamasının dışında kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

 

Zerbilim LTD ŞTİ. Sorumluluk ve Yükümlülükleri:

Zerbil IM uygulaması kurumların paydaşlarına mesaj göndermeleri işlevini yerine getiren aracı bir tesistir. Mesajların içeriklerinin tüm yasal sorumlulukları mesajları üreten ve kullanıcılarına gönderen kurum ve kuruluşlara aittir.

 

Zerbilim LTD ŞTİ., Zerbil IM mesajlaşma sistemi ile gönderilen mesajların kanuna ve genel ahlaka aykırı olmaları halinde en kısa zamanda mesajları atan kurumun hizmetini dondurmakla ve yetkili makamlara tüm kayıt bilgilerini sağlamakla yükümlüdür.

Zerbilim LTD ŞTİ., telefon numarası, eposta adresi gibi şahsa özel bilgileri, kanuni zaruret olmadıkça başka hiç bir şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Kişisel bilgilerin bilişim teknikleriyle korunması amacıyla en son korunma yöntemlerini internet sistemlerinde uygulayacağına taahhüt eder.

Ana Sayfa